Інформація про припинення діяльності ПДІФІТ "Оріон" ТОВ "КУА "УПІ Капітал"

10.09.2014 00:00

Інформація щодо прийняття рішення про припинення діяльності

пайового диверсифікованого інвестиційного фонду інтервального типу "Оріон"

ТОВ "КУА "УПІ Капітал" (надаліФонд) шляхом ліквідації

 

Ліквідаційна комісія Фонду (реєстраційний код за ЄДРІСІ 2211645) повідомляє, що 10.09.2014р. Загальними зборами учасників ТОВ "КУА "УПІ Капітал" (протокол №51 від 10.09.2014р.) було прийнято рішення про припинення діяльності Фонду шляхом ліквідації у зв’язку із загальною нестабільною ситуацією та недоцільністю подальшого існування Фонду.

 

Порядок та строки пред’явлення кредиторами Фонду своїх вимог:

Строк прийняття заяв про задоволення вимог кредиторів починається з наступного робочого дня після опублікування в офіційному друкованому органі цього Порядку та триває протягом двох місяців. Кредитори подають заяви про задоволення своїх вимог до ліквідаційної комісії за місцезнаходженням Компанії з управління активами Фонду (ТОВ "КУА "УПІ Капітал", код за ЄДРПОУ 37213181) із додаванням документів, які підтверджують наявність у кредитора таких вимог, належно оформлених відповідно до чинного законодавства. Кожна заява про задоволення вимог кредитора підлягає затвердженню або обґрунтованому відхиленню ліквідаційною комісією з оформленням відповідного рішення протягом п’яти робочих днів з дати її отримання. Наступного робочого дня після прийняття ліквідаційною комісією рішення щодо затвердження або відхилення вимог кредитора, ліквідаційна комісія надсилає такому кредитору відповідне повідомлення в письмовій формі на адресу, вказану в заяві кредитора.

Місцезнаходження, контактні телефони Компанії з управління активами Фонду: м. Дніпропетровськ, вул.Паторжинського, буд.23, 1 поверх, кім. №8 та №9; тел./факс (056) 713-81-01(з 09-00 до 18-00, перерва з 13-00 до 14-00).

 

 

Голова ліквідаційної комісії

ПДІФІТ "Оріон"                                                                              Голік Євген Володимирович


Вход в систему

Забыли пароль?